1 százalék felajánlás újra március 14-étől

2021. január 22. | Mokos Béla

Idén is lehetőség van arra, hogy rendelkezzen személyi jövedelemadója 1%-áról. Ezt legkésőbb 2021. május 20-áig, függetlenül attól, hogy a 2020-as személyijövedelemadó-bevallását hogyan nyújtja be – a bevallással együtt vagy akár attól elkülönülten is megteheti.

1% a Búzaszem Alapítványnak

Azon magánszemélyek számára, akik rendelkeznek ügyfélkapu azonosítóval, az eSZJA rendszer rendkívül egyszerű megoldást kínál a nyilatkozat megtételére. Nem kell papírt kitölteni, borítékba tenni, postára szaladni vele.

Kérjük, ajánlja adója 1%-át idén a Búzaszem Alapítvány számára. Az felajánlott összeget a Búzaszem tornatermének építésére fordítjuk.

Adószámunk: 18713714-2-13

További rövid útmutató itt található.

Segítse céljaink elérését azzal, hogy hírlevelünk olvasásával követi a Búzaszem történéseit!